En klubba saknas på huvudbild men har senare hittats och lagts till ( nr 9 )
Klubbor enligt bilder medföljer:
P, 5, 6, 7, 8 och 9
Grepp: Lamkin Crossline Black/Red 47g
Observera att det kan förekomma mindre kosmetiska skador så som skav eller repor.
Auktionen avslutas
Onsdag, 2023-10-11 10:07
Auktionen avslutad
Golfset TaylorMade Stealth HD Iron Herr Graphite
Såld
En hållbar handling
Klimatavtrycket för ett motsvarande nyproducerat objekt är ca 129kg CO2 . Som jämförelse släpper hushållen i Sverige ut ungefär 7000kg per person årligen. Klicka här för att läsa mer
Detta objekt går att få fraktat. Du väljer om du önskar frakt i samband med att du lägger ditt bud, så räknas frakten ut automatiskt.
Om du glömt att välja frakt vid budgivningen, kan du välja till det genom att gå in på "Mina auktion" på ditt konto och klicka i frakt.
OBS! Detta måste göras innan auktionen avslutas
För snabbaste leverans av varan – välj frakt vid budgivningen
Vi skickar vanligtvis din vara inom 5-7 arbetsdagar efter erhållen betalning
Objekt som ej är hämtade efter utlämningsdagen kommer att skickas till er där en debitering av fraktkostnad kommer ske, om inget annat avtalats med ansvarig handläggare eller fraktansvarig..
Konkurs
OBS! Detta är en tvångsförsäljning då objektet tillhör ett konkursbo. I enlighet med våra allmänna villkor är det därmed inte möjligt att reklamera detta köp.