Mitsubishi Pajero 5-dörrar 3.8 V6 4WD Automatisk, 250hk, 2007
Service behövs på bilen
Rost och skador/repor finns på bilen
Framlyktor slitna
Motorlampa lyser
Framvagns gnisslar
Dämpare till bakdörren sliten
Tätningslist lös.
Övrig info:
Fabrikat Mitsubishi
Modell Pajero 3.8 V6
Fordons år / Modellår2007 / 2007
Registreringsnummer HHC295
Chassi nr / VINJMBLYV97W7J000151
Import / Införsel Nej
Först registrerad 2006-11-09
Trafik i Sverige 2007-04-10
Antal ägare 8
Senaste ägarbyte 2017-11-24
Senast besiktigad 2024-02-09
Mätarställning (besiktning) 22 084 mil
Nästa besiktning senast 2024-03-11