Ford Transit Connect 230 LWB 1.6 TDCi Manuell, 95hk, 2016
Missljud i framvagn vid gupp.
Service behövs på bilen.
Spricka och stenskott i vindrutan
Repor/skador på bilen finns.
Övrig info:
Fabrikat Ford
Modell Transit Connect Van 1.6 TDCi
Fordons år / Modellår2015 / 2015
Registreringsnummer NTT947
Chassi nr / VINWF0SXXWPGSFM61374
Import / Införsel Nej
Först registrerad 2015-11-20
Trafik i Sverige 2015-12-29
Antal ägare 4
Senaste ägarbyte 2020-03-26
Senast besiktigad 2023-05-17
Mätarställning (besiktning) 14 620 mil
Nästa besiktning senast 2024-07-31