Infiniti EX30d AWD 3.0 V6 AWD Automatisk, 240hk, 2011
Keyless
Läderklädsel.
Klädsel och kupé genomgående i bra skick.
Elstolar, förarstol med 2 minnen.
2 klimatzoner
7-växlad automat
Kupévärmaruttag DEFA fram.
Spricka vindruta övre högra hörnet.
Lackskada motorhuv höger, repa vänster framskärm och framdörr, repor, hö bakskärm och bakdörr, lackskador bakkant h framdörr, uppslagsmärke h framdörr, lackskada framkant hö framdörr, repa h framskärm, lackskador hö backspegelhus