Lastväxlare Scania R480 LB8X4*4 HNA - 2009
Skavanker förekommer runt fordonet, se bilder
Varnar för:
- Spolarvätska låg
- Bromsbelägg slitage
- Luftförbrukning hög
- Service
Info:
- Motoreffekt: 353 kW
- Tankvolym: 400 liter
- Radio
- Säng
- Waeco backkamera
- Mätarställning enligt mätare: 105875,7 km
- Senast godkända besiktning: 2023-11-14
Övrigt:
Om bilen säljs utanför Sverige/export så kommer registreringsskyltarna att plockas bort. Fordonet levereras avställt och utan försäkring för att transporteras på väg
Uppdaterad info om visning, se under fliken visning.