Volkswagen Transporter T30 2.0 TDI Manuell, 102hk, 2015
Märken och bucklor finns runt om bilen.
Registerinsplåt fram saknas.
Stenskott vindrutan.
Märken och skador finns i kupén.
Övrig info:
Import / Införsel Nej
Först registrerad 2015-07-28
Trafik i Sverige 2015-08-27
Antal ägare 2
Senaste ägarbyte 2020-11-17
Senast besiktigad 2024-01-02
Mätarställning (besiktning) 22 815 mil
Nästa besiktning senast 2025-03-31