KAPACITET - tack vare 20 olika fack och urtag hjälper luckan dig att perfekt kontrollera ordningen i din smyckessamling.
LÅSBAR – tack vare den bifogade nyckeln kan vi vara säkra på att ingen utom vi använder kistan, inte tittar på och inte lånar smycken; det är ett extra skydd av värdefulla föremål.
SPECIFIKATION – mått på den stängda lådan (längd/bredd/höjd): 17,5/13,8/13,5 cm, vikt: 643g, färg: svart material: PU+MDF+polyester+metallelement
SÄKERT FÖR SMYCKEN – facken är fodrade med ett mjukt material för att skydda ömtåliga och värdefulla föremål från repor.
ELEGANT – ett tidlöst mönster, snygg form och gyllene inslag ger klass till bålen; estetiskt, attraktivt utseende.
SPECIFIKATION :
svart färg
material: PU+MDF+polyester+metallelement
mått på den stängda stammen (längd / bredd / höjd): 17,5 / 13,8 / 13,5 cm
vikt: 643g
vikt med förpackning: 733g
Gör att du kan ta hand om dina smycken med stil, skydda dem från skador och visa det vackert. Använd en produkt speciellt utformad för detta ändamål och njut av dina värdesaker perfekt organiserade och säkrade på ett ställe.
Praktisk låda har 20 olika fack och urtag , tack vare vilka du kan styra ordningen på din samling . Utöver fack har byrån även 3 fristående infällbara lådor. Facken finns i olika storlekar och är perfekta för att dölja klockor, armband, kedjor och örhängen, och även mynt eller USB-minnen med viktig data.
Mindre föremål, som hängen, örhängen och ringar, kommer att serveras perfekt av specialanpassade fack i form av rullar, som stabilt håller små värdesaker. Remmar med tryckknappar placerade bredvid spegeln gör att du kan förvara armband, kedjor etc., vilket skyddar dem mot förlust. Du kan också fästa flera sminkborstar eller örhängen på remmarna, tack vare de speciella hålen.
Auktionen avslutas
Onsdag, 2024-04-24 14:22
Auktionen avslutad
Har du några frågor om objektet?
Daniel Fritzson
Frågor angående frakt
2 st Smyckeskrin - svart
Såld
Ingen visning möjlig.
Hämtning ej möjligt.
Vill ni ha objektet till en annan leveransadress, ändra denna på ditt konto innan du lägger bud.
Avyttring
Avyttring innebär att en uppdragsgivare har gods de önskar sälja. Det kan t ex vara ett förråd/lager som behövs tömmas, eller att bolaget har strukturerat om och inte behöver kontorsplatser/utrustning/mm längre. Detta skiljer sig från en konkursförsäljning då det är en frivillig försäljning.