Auktionen avslutas

Torsdag, 2025-03-27 10:35

12D 4H 28M

Lägg till i kalender
Lägg till i Google Kalender Lägg till i Apple Kalender Lägg till i Outlook

Du kan här lägga in en påminnelse i din kalender innan auktionen avslutas

SERVICEAVGIFT: 16% av vinnande bud , minst 250 SEK (EXKL 25% MOMS)

Vänligen Logga in för att se fraktkostnaden

Nuvarande bud

200 SEK

200 SEK = 18.13 EUR

exkl 25% moms

Reservationspris uppnått

DITT BUD MÅSTE VARA MINST 250 SEK

SEK

Har du några frågor om objektet?

Henrik Molarin

Har du något du vill sälja
 

Hos oss är det
 

Snabbt - Enkelt - Smidigt

SÄLJ MED PS

En hållbar handling

Klimatavtrycket för ett motsvarande nyproducerat objekt är ca 26kg CO2 . Som jämförelse släpper hushållen i Sverige ut ungefär 7000kg per person årligen. Klicka här för att läsa mer

Info Visning Utlämning Auktionstyp
Skick på objekt Okänt
Skick på objekt Okänt

Parti med ölglas - Nya.

Fem stycken förpackningar.

Totalt 30 stycken glas, 0,5-liter.

Se bilder. 

Viktig info

Buden är bindande och serviceavgiften debiteras på alla objekt. Eventuella avvikelser från likvärdiga begagnade varor beskrivs under sektionen Anmärkningar i beskrivningen på objektet och därmed ansvarar inte PS för avvikelsen.
Objektet är EJ TESTAT av auktionsfirman om inget annat sägs i objektsbeskrivningen. Objektsbeskrivningen är framtagen efter bästa möjliga förmåga men är ej bindande i detalj.
OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Ingen visning planerad , Sverige

Ingen planerad visning.

Spantgatan 12, 973 46 Luleå , Sverige

Utlämning sker måndag 31/3 kl. 09-11.00.

OBS! Éndast denna tid gäller för utlämning av objekt. 

Adress: Spantgatan 12, 973 46 Luleå.

Vid frågor, kontakta Henrik Molarin på 070-6220039.

Viktig info

Betalning skall vara oss tillhanda innan utlämning kan ske så betala i god tid. Betalningskvittens från bank och fakturauppgifter skall medtagas vid utlämningstillfället. 
Köparen skall själv på utsatt tid ombesörja hämtning, ev. nedmontering / emballering av objektet.

OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Avyttring

Avyttring innebär att en uppdragsgivare har gods de önskar sälja. Det kan t ex vara ett förråd/lager som behövs tömmas, eller att bolaget har strukturerat om och inte behöver kontorsplatser/utrustning/mm längre. Detta skiljer sig från en konkursförsäljning då det är en frivillig försäljning.