Auktionen avslutas

Tisdag, 2025-03-11 10:19

Auktionen avslutad

Lägg till i kalender
Lägg till i Google Kalender Lägg till i Apple Kalender Lägg till i Outlook

Du kan här lägga in en påminnelse i din kalender innan auktionen avslutas

Har du något du vill sälja
 

Hos oss är det
 

Snabbt - Enkelt - Smidigt

SÄLJ MED PS

Höj- och sänkbart skrivbord med kontorsstol - Ikea

  • 1304473
  • 41664 Göteborg

En hållbar handling

Klimatavtrycket för ett motsvarande nyproducerat objekt är ca 95kg CO2 . Som jämförelse släpper hushållen i Sverige ut ungefär 7000kg per person årligen. Klicka här för att läsa mer

Info Frakt Visning Utlämning Auktionstyp

Höj- och sänkbart skrivbord med kontorsstol - Ikea

Skrivbord:

  • Fabrikat: IKEA (modell Galant)
  • Bredd: ca 1200 mm
  • Djup: ca 800 mm
  • Höjdjustering: ca 730 mm – 1220 mm
  • Elektrisk justering: Linak CBD4004-00, 230V, 300W

Kontorsstol:

  • Fabrikat: IKEA
  • Justerbar sitthöjd
  • Sitsbredd: ca 520 mm
  • Sitsdjup: ca 440 mm
  • Ryggstödshöjd: ca 780 mm
  • Material: Mesh-rygg, tygklädd sits

Övrigt:

OBS! Bilderna är exempelbilder på likadana objekt, smärre slitagevariationer kan förekomma

Viktig info

Buden är bindande och serviceavgiften debiteras på alla objekt. Eventuella avvikelser från likvärdiga begagnade varor beskrivs under sektionen Anmärkningar i beskrivningen på objektet och därmed ansvarar inte PS för avvikelsen.
Objektet är EJ TESTAT av auktionsfirman om inget annat sägs i objektsbeskrivningen. Objektsbeskrivningen är framtagen efter bästa möjliga förmåga men är ej bindande i detalj.
OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Frakt ej möjlig på detta objekt

Viktig info

Betalning skall vara oss tillhanda innan utlämning kan ske så betala i god tid. Betalningskvittens från bank och fakturauppgifter skall medtagas vid utlämningstillfället. 
Köparen skall själv på utsatt tid ombesörja hämtning, ev. nedmontering / emballering av objektet.

OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Avveckling

Ett bolag ska lägga ner en del av sin verksamhet och behöver då hjälp med att tömma lokaler och sälja av utrustning de inte längre behöver. Detta skiljer sig från en konkursförsäljning då det är en frivillig försäljning.