Pallställage nedmonterat
- Pallställpelare
Antal: ca 11st, (varav 1 är kapad på höjden)
Höjd: ca 4500mm
Djup: ca 1000mm - Bärbalkar
Antal: ca 40 st
Längd: ca 3600mm
Auktionen avslutas
Fredag, 2025-04-11 11:41
Auktionen avslutad
Avslutad
En hållbar handling
Klimatavtrycket för ett motsvarande nyproducerat objekt är ca 376kg CO2 . Som jämförelse släpper hushållen i Sverige ut ungefär 7000kg per person årligen. Klicka här för att läsa mer
Pallställage nedmonterat
Frakt ej möjlig på detta objekt
Ingen visning möjlig på detta objekt
Utlämningen sker i samråd med säljande kund, förslagsvis under vecka 17.
Objekten lämnas ut vid medtag av digitalfaktura, ifall ombud hämtar skall det finnas fullmakt och fotokopia på körkort av köparen.
Adress: Fås utav handläggare efter vunnen auktion.
Det är köpande kund som ombesörjer för utforsling och transport. men säljande kund kan tillgå Pallyftare
Vid övriga frågor, kontakta Customer support: info@ps.se
Avyttring
Avyttring innebär att en uppdragsgivare har gods de önskar sälja. Det kan t ex vara ett förråd/lager som behövs tömmas, eller att bolaget har strukturerat om och inte behöver kontorsplatser/utrustning/mm längre. Detta skiljer sig från en konkursförsäljning då det är en frivillig försäljning.
Dela via E-post
Serviceavgift
Serviceavgift är den avgift som PS tar ut från budgivaren för nyttjandet av vår budgivningstjänst
Inget reservationspris
Det är inget reservationspris på detta objekt. Det högsta budet kommer därmed alltid vara ett vinnande bud.
Reservationspris ej uppnått
Budet har inte nått upp till det reservationspris som säljaren vill ha för att släppa objektet. Om auktionen avslutas utan att reservationspriset uppnåtts så kommer ett av följande hända. 1) Säljaren godkänner budet och en faktura skickas till budgivaren inom 3 arbetsdagar. 2) En handläggare från PS Auction ringer upp budgivaren för att förhandla om priset inom 3 arbetsdagar. 3) Säljaren godkänner INTE budet. Objektet säljs inte alls eller läggs ut på auktion på nytt.
Reservationspris uppnått
Budet har nått upp till det reservationspris som säljaren vill ha för att släppa objektet. Såvida inget oförutsett händer så kommer budgivaren få en faktura på objektet efter avslutad auktion.
Logga in
Logga in med BankID