El-Hybrid cykel som avyttras från myndighet.
Fabrikat: CUBE
Modell: Stereo Hybrid 140
FrameSize L
WheelSize 29
Cykeln ser ut att vara i normalt bruksskick, okänt om laddare finns till cykeln. Inga större skador eller defekter finns på dom bilderna som vi tagit del av. Cykeln bedöms visuellt vara i normalt bruksskick.
Laddare till cykeln saknas, laddaren ingår alltså inte detta köp.