Auktionen avslutas

Torsdag, 2025-03-27 13:29

4D 10H 3M

Lägg till i kalender
Lägg till i Google Kalender Lägg till i Apple Kalender Lägg till i Outlook

Du kan här lägga in en påminnelse i din kalender innan auktionen avslutas

SERVICEAVGIFT: 16% av vinnande bud , minst 250 SEK (EXKL 25% MOMS)

Nuvarande bud

Inget bud

exkl 12% moms

Reservationspris ej uppnått

DITT BUD MÅSTE VARA MINST 100 SEK

SEK

Har du några frågor om objektet?

Måns Titz

Har du något du vill sälja
 

Hos oss är det
 

Snabbt - Enkelt - Smidigt

SÄLJ MED PS

Prime Hydration Arsenal 12 flaskor/låda 56st

  • 1336105
  • 41878 Göteborg
  • Sverige

En hållbar handling

Klimatavtrycket för ett motsvarande nyproducerat objekt är ca 830kg CO2 . Som jämförelse släpper hushållen i Sverige ut ungefär 7000kg per person årligen. Klicka här för att läsa mer

Info Frakt Visning Utlämning Auktionstyp
Skick på objekt Ny/oanvänd

Prime Hydration Arsenal 12 flaskor/låda

Prime är en populär sportdryck skapad av Logan Paul och KSI, och den har blivit särskilt känd genom sitt samarbete med Arsenal. Som kund kan du dra nytta av detta genom att välja Prime, särskilt om du är en Arsenal-fan. Prime är designad för att ge optimal hydrering och energi, vilket gör den till en favorit bland både idrottare och vanliga konsumenter. Med sin blandning av elektrolyter, vitaminer och låg sockerhalt, stödjer Prime både högintensiv träning och snabb återhämtning, vilket gör den till ett utmärkt val för dig.

56st

1086529
E23-053-C

Bäst Före: 2025-03-01

Anmärkningar

Utseende kan skilja ifrån bilder.

Viktig info

OBS! Detta är en tvångsförsäljning då objektet tillhör ett konkursbo. I enlighet med våra allmänna villkor är det därmed inte möjligt att reklamera detta köp.
Buden är bindande och serviceavgiften debiteras på alla objekt. Eventuella avvikelser från likvärdiga begagnade varor beskrivs under sektionen Anmärkningar i beskrivningen på objektet och därmed ansvarar inte PS för avvikelsen.
Objektet är EJ TESTAT av auktionsfirman om inget annat sägs i objektsbeskrivningen. Objektsbeskrivningen är framtagen efter bästa möjliga förmåga men är ej bindande i detalj.
OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Frakt ej möjlig på detta objekt

Viktig info

Då budgivare har en undersökningsplikt av objektet rekommenderas starkt att man går på visningen. PS är inte ansvarig för om budgivaren försummar sin undersökningsplikt.

Torsdag 3 April 2025 11:00 - 15:00

Röra Byväg 5 41878 Göteborg, Sverige

Ta med Faktura för utlämning antigen via utskrift eller öppnad fil.

Viktig info

Betalning skall vara oss tillhanda innan utlämning kan ske så betala i god tid. Betalningskvittens från bank och fakturauppgifter skall medtagas vid utlämningstillfället. 
Köparen skall själv på utsatt tid ombesörja hämtning, ev. nedmontering / emballering av objektet.

OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Konkurs

OBS! Detta är en tvångsförsäljning då objektet tillhör ett konkursbo. I enlighet med våra allmänna villkor är det därmed inte möjligt att reklamera detta köp.