Nu ges möjlighet att förvärva en Volkswagen California Ocean, en av marknadens mest eftertraktade campervans. Modellen kombinerar smidig körning med genomtänkt campingfunktionalitet och passar lika bra för vardagsbruk som för längre resor.
Allmänt
Modell: Volkswagen California Ocean
Campervan med uppfällbart pop-up-tak
Skjutdörr på sidan
Inredd campinginteriör
Interiör & utrustning
Pop-up-tak med sovdel
Bäddbar sittgrupp
Kök med:
Spis
Diskho
Förvaring
Bord
Förvaringsutrymmen
Mörkläggning
Invändig belysning
Eluttag
Campinginredning i originalutförande
Mätarställning
59 252 km (avläst vid dokumentation)
Skick
Fordonet är i normalt bruksskick för sin ålder och körsträcka.
Noterade anmärkningar (se bilder):
Repor och märken i lack
Stenskott