Nu finns möjlighet att förvärva en Mercedes-Benz Marco Polo, en välbyggd campervan med original campinginredning och uppfällbart pop-up-tak. Modellen kombinerar komfort, körglädje och smarta campinglösningar i ett smidigt format.
Allmänt
Modell: Mercedes-Benz Marco Polo
Campervan med uppfällbart pop-up-tak
Skjutdörr på sidan
Original campinginredning
Interiör & utrustning
Pop-up-tak med sovdel
Bäddbar sittgrupp
Kök med:
2-lågig spis
Diskho
Förvaringsskåp
Bord
Förvaringsutrymmen
Mörkläggning
Invändig belysning
Eluttag
Skick
Fordonet är i normalt bruksskick för sin ålder och användning.
Noterade anmärkningar (se bilder):
Repor och märken i lack
Mindre stenskott