Handskar Guide 549 - Storlek 10
Tunn och flexibel handske, sydd i bomullstrikå. Har utrustats med PVC-dots i innerhanden för bättre grepp och slitstyrka.
Auktionen avslutas
Fredag, 2025-05-16 10:59
Auktionen avslutad
Såld
En hållbar handling
Klimatavtrycket för ett motsvarande nyproducerat objekt är ca 47kg CO2 . Som jämförelse släpper hushållen i Sverige ut ungefär 7000kg per person årligen. Klicka här för att läsa mer
Handskar Guide 549 - Storlek 10
Tunn och flexibel handske, sydd i bomullstrikå. Har utrustats med PVC-dots i innerhanden för bättre grepp och slitstyrka.
Frakt ej möjlig på detta objekt
i.v.p
Ingen visning planerad.
Utlämning:
Torsdagen den 22 Maj Kl. 11-13 .
OBS! MEDTAG LÅDOR OCH BACKAR FÖR ATT HÄMTA UTLAGDA SMÅOBJEKT
DET FINNS INGET FÖRPACKNINGSMATERIAL PÅ PLATS
Adressen kommer på fakturan.
Avyttring
Avyttring innebär att en uppdragsgivare har gods de önskar sälja. Det kan t ex vara ett förråd/lager som behövs tömmas, eller att bolaget har strukturerat om och inte behöver kontorsplatser/utrustning/mm längre. Detta skiljer sig från en konkursförsäljning då det är en frivillig försäljning.
Dela via E-post
Serviceavgift
Serviceavgift är den avgift som PS tar ut från budgivaren för nyttjandet av vår budgivningstjänst
Inget reservationspris
Det är inget reservationspris på detta objekt. Det högsta budet kommer därmed alltid vara ett vinnande bud.
Reservationspris ej uppnått
Budet har inte nått upp till det reservationspris som säljaren vill ha för att släppa objektet. Om auktionen avslutas utan att reservationspriset uppnåtts så kommer ett av följande hända. 1) Säljaren godkänner budet och en faktura skickas till budgivaren inom 3 arbetsdagar. 2) En handläggare från PS Auction ringer upp budgivaren för att förhandla om priset inom 3 arbetsdagar. 3) Säljaren godkänner INTE budet. Objektet säljs inte alls eller läggs ut på auktion på nytt.
Reservationspris uppnått
Budet har nått upp till det reservationspris som säljaren vill ha för att släppa objektet. Såvida inget oförutsett händer så kommer budgivaren få en faktura på objektet efter avslutad auktion.
Logga in
Logga in med BankID