Värmestrålare Dimplex OPH 20.
Värmstrålare OPH20 är konstruerad för permanent installtion utomhus och kan monteras på vägg.
Levereras med 1 st halogenrör som ger hög värmeintensitet och god komfort.
Spänning (V): 230-240
Effekt (W): 2000
IP klass: IPX4
HXB (mm) 159x594
Modell/Utförande Väggstrålvärmare
Spänningsområde 221 - 240 V
Min. värmeeffekt 2000 W
Max. värmeeffekt 2000 W
Kapslingsklass (IP) IPX4
Antal värmenivåer 2
Bredd 594 mm
Djup 144 mm
Effektsteg AV Ja
Höjd 159 mm
Kompatibel med Amazon Alexa Nej
Kompatibel med Apple HomeKit Nej
Kompatibel med Google Assistant Nej
Max. monteringshöjd 2.3 m
Med stöd för IFTTT Nej
Min. montagehöjd 1.8 m
Montering på stativ Nej
Monteringsmetod Utanpåliggande
Food Contact Material Nej
REACH Nej
Auktionen avslutas
Onsdag, 2025-06-18 15:11
Auktionen avslutad
Värmestrålare/Infravärmare Dimplex OPH 20
Såld
En hållbar handling
Klimatavtrycket för ett motsvarande nyproducerat objekt är ca 56kg CO2 . Som jämförelse släpper hushållen i Sverige ut ungefär 7000kg per person årligen. Klicka här för att läsa mer
Detta objekt går att få fraktat. Du väljer om du önskar frakt i samband med att du lägger ditt bud, så räknas frakten ut automatiskt.
Om du glömt att välja frakt vid budgivningen, kan du välja till det genom att gå in på "Mina auktion" på ditt konto och klicka i frakt.
OBS! Detta måste göras innan auktionen avslutas
För snabbaste leverans av varan – välj frakt vid budgivningen
Vi skickar vanligtvis din vara inom 5-7 arbetsdagar efter erhållen betalning
Objekt som ej är hämtade efter utlämningsdagen kommer att skickas till er där en debitering av fraktkostnad kommer ske, om inget annat avtalats med ansvarig handläggare eller fraktansvarig..
Avyttring
Avyttring innebär att en uppdragsgivare har gods de önskar sälja. Det kan t ex vara ett förråd/lager som behövs tömmas, eller att bolaget har strukturerat om och inte behöver kontorsplatser/utrustning/mm längre. Detta skiljer sig från en konkursförsäljning då det är en frivillig försäljning.