Opel Vivaro Skåpbil 2.9t 1.6 CDTI BIturbo Manuell, 125hk, 2019
Skåpbil med några anmärkningar:
- Mindre missljud i framvagn
- Spricka och stenskott vindrutan
- Vid gaspådrag rycker bilen till ibland
- Skador, repor och rost finns på fordonet
Övrig info:
- Registreringsnummer UDD789
- Chassinr / VIN W0VF7D607KV609537
- Fabrikat Opel
- Modell Vivaro-B
- Fordonsår / Modellår 2018 / 2019
- Status Avställd
- Import / Införsel Nej
- Först registrerad 2018-10-26
- Trafik i Sverige 2019-03-27
- Antal ägare 2
- Senaste ägarbyte 2019-03-28
- Senast besiktigad 2025-08-04
- Mätarställning (besiktning) 19 955 mil
- Nästa besiktning senast 2026-08-31
- Utsläppsklass Euro6