Auktionen avslutas

Onsdag, 2025-12-10 15:21

1D 21H 25M

Lägg till i kalender
Lägg till i Google Kalender Lägg till i Apple Kalender Lägg till i Outlook

Du kan här lägga in en påminnelse i din kalender innan auktionen avslutas

SERVICEAVGIFT: 16% av vinnande bud , minst 250 SEK (EXKL 25% MOMS)

Nuvarande bud

5 000 SEK

5000 SEK = 456.76 EUR

exkl 25% moms

Reservationspris ej uppnått

DITT BUD MÅSTE VARA MINST 5 100 SEK

SEK

Har du några frågor om objektet?

Daniel Tollesson

Har du något du vill sälja
 

Hos oss är det
 

Snabbt - Enkelt - Smidigt

SÄLJ MED PS

Tömningsaggregat – Yellow Jacket TRS600E

  • 1460160
  • 24432 Kävlinge
Info Frakt Visning Utlämning Auktionstyp

Tömningsaggregat – Yellow Jacket TRS600E

Specifikationer:

  • Tillverkare: CPS Products, Inc.

  • Modell: TRS600E

  • Spänning: 220–240 V AC, 1-fas, 50 Hz

  • Effekt: 1000 W

  • Strömförbrukning: 6,2 A

  • Skyddsklass: IP20

  • Ljudnivå: <80 dB(A)

  • Serienummer: 03/21 6TR 1120

  • Kompatibla köldmedium:

    • R-12, R-134a, R-22, R-32, R-401A/B, R-402A/B, R-404A, m.m.

  • Kapslingsklass: PS 38/21

Ej funktionstestad.

Viktig info

Buden är bindande och serviceavgiften debiteras på alla objekt. Eventuella avvikelser från likvärdiga begagnade varor beskrivs under sektionen Anmärkningar i beskrivningen på objektet och därmed ansvarar inte PS för avvikelsen.
Objektet är EJ TESTAT av auktionsfirman om inget annat sägs i objektsbeskrivningen. Objektsbeskrivningen är framtagen efter bästa möjliga förmåga men är ej bindande i detalj.
OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Frakt ej möjlig på detta objekt

Ingen visning kommer erbjudas

Kävlinge

Utlämning sker i avtal med säljaren efter att fakturan är betald och synlig för PS Auktioner

Vid frågor kontakta handläggaren.

 

Viktig info

Betalning skall vara oss tillhanda innan utlämning kan ske så betala i god tid. Betalningskvittens från bank och fakturauppgifter skall medtagas vid utlämningstillfället. 
Köparen skall själv på utsatt tid ombesörja hämtning, lastning, ev. nedmontering / emballering av objektet.

Gällande ej hämtade objekt i PS lokaler så har PS rätt att debitera upp 2500 kr ex moms / vecka per objekt

OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Avyttring

Avyttring innebär att en uppdragsgivare har gods de önskar sälja. Det kan t ex vara ett förråd/lager som behövs tömmas, eller att bolaget har strukturerat om och inte behöver kontorsplatser/utrustning/mm längre. Detta skiljer sig från en konkursförsäljning då det är en frivillig försäljning.