Auktionen avslutas

Fredag, 2026-02-06 12:18

10H 59M

Lägg till i kalender
Lägg till i Google Kalender Lägg till i Apple Kalender Lägg till i Outlook

Du kan här lägga in en påminnelse i din kalender innan auktionen avslutas

SERVICEAVGIFT: 16% av vinnande bud , minst 250 SEK (EXKL 25% MOMS)

Nuvarande bud

1 300 SEK

1300 SEK = 122.13 EUR

exkl 25% moms

Reservationspris ej uppnått

DITT BUD MÅSTE VARA MINST 1 400 SEK

SEK

Har du några frågor om objektet?

Jimmy Rönn

Har du något du vill sälja
 

Hos oss är det
 

Snabbt - Enkelt - Smidigt

SÄLJ MED PS

Robot Hyundai Hi-4, 0000-CP

  • 1472908
  • 57138 Nässjö

En hållbar handling

Klimatavtrycket för ett motsvarande nyproducerat objekt är ca 753kg CO2 . Som jämförelse släpper hushållen i Sverige ut ungefär 7000kg per person årligen. Klicka här för att läsa mer

Info Frakt Visning Utlämning Auktionstyp
Fabrikat Hyundai
Tillverkningsår 2003

Robot Hyundai Hi-4, 0000-CP 

  • Tillverkare: Hyundai Heavy Industries Co., Ltd.

  • Modell: HI4-0002-CP

  • Produktnamn: Robot Controller

Övrigt:

Roboten kommer att vara demonterad och redo för transport vid upphämtning.

Manualer medföljer.

Den användes senast för några år sedan och då fungerade den som den skulle, den säljes nu i icke testat skick.

Viktig info

Buden är bindande och serviceavgiften debiteras på alla objekt. Eventuella avvikelser från likvärdiga begagnade varor beskrivs under sektionen Anmärkningar i beskrivningen på objektet och därmed ansvarar inte PS för avvikelsen.
Objektet är EJ TESTAT av auktionsfirman om inget annat sägs i objektsbeskrivningen. Objektsbeskrivningen är framtagen efter bästa möjliga förmåga men är ej bindande i detalj.
OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Frakt ej möjlig på detta objekt

Ingen visning planerad. Anmäl intresse till handläggare så ordnar vi med en visning.

Telegatan 6 57138 Nässjö

Upphämtning innom 2 veckor efter avslutad auktion.

Viktig info

Betalning skall vara oss tillhanda innan utlämning kan ske så betala i god tid. Betalningskvittens från bank och fakturauppgifter skall medtagas vid utlämningstillfället. 
Köparen skall själv på utsatt tid ombesörja hämtning, lastning, ev. nedmontering / emballering av objektet.

Gällande ej hämtade objekt i PS lokaler så har PS rätt att debitera upp 2500 kr ex moms / vecka per objekt

OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Avyttring

Avyttring innebär att en uppdragsgivare har gods de önskar sälja. Det kan t ex vara ett förråd/lager som behövs tömmas, eller att bolaget har strukturerat om och inte behöver kontorsplatser/utrustning/mm längre. Detta skiljer sig från en konkursförsäljning då det är en frivillig försäljning.