Diskbänk i rostfritt stål med ho
Diskbänk i rostfritt stål för restaurang- och storköksmiljö.
Utrustad med integrerad ho, blandare samt underhylla i galler/planhylla.
Stänkskydd baktill.
Stabil konstruktion, lämpad för professionellt bruk.
Mått
Bredd: ca 160 cm
Djup: ca 70 cm
Höjd: ca 89 cm
Kondition
Begagnad. Normalt bruksslitage förekommer i form av repor.