Diverse köksgeråd från restaurang
Parti med diverse köksgeråd från restaurangverksamhet.
Innehåller bland annat:
Tallrikar (olika storlekar och modeller)
Skålar
Bestick
Skärbrädor
Plastlådor med lock
Köksredskap och tillbehör
Levereras enligt bilder.
Skick
Begagnat.
Bruksslitage förekommer.
Inga uppenbara skador noterade vid okulär besiktning.
Antal
Ett parti enligt bilder.