Fritös, restaurangmodell, 400V, inkl. nätkorg
Fritös för restaurangbruk i rostfritt stål.
Utrustad med löstagbar nätkorg samt avtappningskran.
Anpassad för trefasanslutning.
Fakta
Typ: Fritös
Utförande: Bänkmodell
Material: Rostfritt stål
Elanslutning: 400 V, 3N~, 50/60 Hz
Inklusive: Nätkorg
Reglage: Termostat
Användning: Restaurang / storkök
Mått (ca)
Bredd: 40 cm
Djup: 62 cm
Höjd: 32 cm
Skick
Begagnad. Normalt bruksslitage i form av repor och märken förekommer.
Fungerade vid demontering, ej funktionstestad efter nedmontering.
Övrigt
Demontering och transport ombesörjes av köpare.