MERCEDES-BENZ 120 CDI
Registreringsnummer: GEE227
Årsmodell: 2008
Mil: 25372 Enligt mätaren
Senast godkända besiktning: 2017-03-01
Bakkamera
Verkstadsinredd med låd och hyllsystem, saknas en del lådor ( Se bilder )
Frontbåge med tre stycken extraljus
Motor och kupévärmareuttag
Dubbade vinterdäck på aluminiumfälgar, cirka 40% kvarstår av mönsterdjupet
Spricka i framrutan
Bucklor, repor och rost förekommer
Bilen är endast enklare testad av oss
Se bilder