Rymlig kombi från Peugeot som ger ett okej intryck vid dokumentation.
Slitage och skada vänster framkant enligt bilder, spricka i vindrutan.
Utöver det ovanstående, inget extraordinärt att anmärka på utvändigt, normalt med mindre repor, dörruppslag och stenskott.
Stilren panel och inredning med bekväma textilsäten. Backsenorer, panoramatak. Takräcken på bild ingår ej!
Inga anmärkningar i varken motor eller växellåda efter enklare testkörning.
Välfylld servicebok där senaste servicen genomfördes 2018-05-31 vid 239568 km där bl.a. följande åtgärdades:
Byte bränslefilter, byte luftfilterinsats, byte yttertempgivare, lufttemperatursensor, byte kompletta nummerbelysningar på båda sidor.