Bar arbetsbil med några fel
Bromsar ligger på bak, AC ej testad
Krängningshämmare stag höger fram, fastsättning glapp
Sprickor och repor + stenskott på vindrutan. lackrepor, stenskott och mindre bucklor finns runt bilen.
Stötfångare höger fram trasig, rostläckar med färgsläpp på sparklådorna
Rostfläckar på plåt under bakdörrarna, dekal rester