Kyl/frysskåp Smeg FQ60NPE.
4 dörrar.
Anti fingerprint.
Display med touchkontroll.
Multizon.
Nettovolym kyl: 385 liter.
Nettovolym frys: 78 liter.
H: 182 cm x B: 92 cm x D: 72 cm
Rekommenderat butikspris inklusive moms: 21995 kr.
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är visningsexemplar.
Repor och skador kan förekomma! Objekten säljs i befintligt skick. Garanti ingår.