Nissan Navara NP300 från 2009, som dels är ganska välanvänd och har mindre fix.
Utrustad med elektrisk huvudströmbrytare.
tankmätare trasig.
Bucklor skador och ytrost finns.
Går ej att låsa dörrarna med nyckeln, fjärren fungerar ej heller, kan ev bara vara batteriet.
Spricka framruta.
Ej testat fyrhjulsdrift
Smutsig invändigt, och smutsigt innertak.
Ingen stereo,
Osäker funktion 2wd 4wd
Plåtfälgar med gruvdäck. ganska slitna.
Servicelampa lyser.
Servicebok finns.
Körförbud pga utebliven ombesiktning.
Ingen djupare test utfört på fordonet.