Majestic är ett maffigt matbord i flätad konstrotting med bordsskiva i härdat glas.
Varumärke Comfort Garden
Art.Nr. 535478
Färg Svart
Hopfällbar Nej
Höjd 750 mm
Längd 2100 mm
Bredd 1000 mm
Förlängningsbart Nej
Material Konstrotting/Glas
Serie Majestic
Form bord Rektangulär
Typ Matbord
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren.
Dessa produkter är en blandning av helt nya produkter, visnings/skyltexemplar, demoprodukter, returvaror samt enstaka emballage- och transportskadade objekt.
Repor och skador kan förekomma! Alla produkter är ej uppackade för fotografering och kan således ej garanteras skick. Objekten säljs i befintligt skick och omfattas EJ av garanti!