1 st Innerdörrskarm Swedoor Flex+Karm Vit
3 st Innerdörrskarm Swedoor Flex+Karm Vit
1 st Innerdörr Br. Johansson Massiv EI30/35dB
1 st Innerdörr Dooria 8801 Kvadrat, 80*210 cm
1 st Innerdörr Swedoor Compact SP12 Klarglas
1 st Innerdörr Br. Johansson Allmoge 4 Obehandlad Furu
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren.
Dessa produkter är en blandning av helt nya produkter, visnings/skyltexemplar, demoprodukter, returvaror samt enstaka emballage- och transportskadade objekt.
Repor och skador kan förekomma! Alla produkter är ej uppackade för fotografering och kan således ej garanteras skick. Objekten säljs i befintligt skick och omfattas EJ av garanti!