DeWalt DCF6201
Batteri Dewalt 18 V 5,0 Ah
Batteri Black+Decker 18V 1,5Ah
Laddare Black & Decker 1A
Trimmertråd Black & Decker A6481
Applikationshuvud Black+Decker Multievo Slagborr
Laddare AL-KO 36 V
m.m.
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren.
Dessa produkter är en blandning av helt nya produkter, visnings/skyltexemplar, demoprodukter, returvaror samt enstaka emballage- och transportskadade objekt.
Repor och skador kan förekomma! Alla produkter är ej uppackade för fotografering och kan således ej garanteras skick. Objekten säljs i befintligt skick och omfattas EJ av garanti!