Euro Wagon hjulbarack/boggi i bra bruksskick men i behov av en del arbete.
30 Vagn/Ej registrerad.
Det finns mindre skador utvändigt men det är inte mycket.
Står på sommardäck. Inga vinterdäck medföljer.
Det finns en del jobb på vagnen men den verkar vara tät och fin.
Invändigt:
Baracken är inte 100% klar. Vatten är ej indraget fullt ut och samma gäller avlopp. Vagnen är eluppvärmd med 4 el element. Elförsörjningen till vagnen är ej inkopplad. Det sitter en 3 fas kontakt utvändigt men den är strömlös/kabel ej framdraget.
Baracken består av 3 delar
Första delen man kommer in i är omklädningsrum med köksdel samt dusch. Står just nu en kyl i duschkabinen/ej testad. 12 st omklädningsrumsskåp/låsbara samt diskbänk med skåp.
Andra delen är en toalett. Det finns en vanlig vattentoalett/lös samt en slamtoalett/lös. En AGE 30 liters varmvattenberedare/ej testad. Elcentral/snabbsäkringar.
Och tredje delen är matplats/kontor. Matbord med 7 st stolar.
1 st nyckel finns till dörr. (övriga nycklar?)
Vi rekommenderar att intressenter kommer på visning.