Varumärke Lingbo Kulturfönster
Art.Nr. 48012001131350
Bredd Modulmått 130 cm
Höjd Modulmått 130 cm
Glas 2+1-Glas
Hängning Ett vänster och ett höger
Serie Lingbo
Öppnas Utåtgående
Typ Sidohängt
U-Värde 1,2
Material Trä
Karmdjup 115 mm
Härdat Glas Nej
Ljudreduktion 32 dB dB
Antal Luft 2
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren.
Dessa produkter är en blandning av helt nya produkter, visnings/skyltexemplar, demoprodukter, returvaror samt enstaka emballage- och transportskadade objekt.
Repor och skador kan förekomma! Alla produkter är ej uppackade för fotografering och kan således ej garanteras skick. Objekten säljs i befintligt skick och omfattas EJ av garanti!