28 st Krokplan 3050x600
40 st Bottenskruv
90 st Enrörsbalk 0,72 m
60 st Tvärbalk LB 3,0 m
70 st Spira S 3,0 m Fzv
28 st Skyddsräcksram GFL 3,0 m
4 st Förankringsrör m krok
4 st Diagonalstag lång
35 st Burtonkoppling fast
14 st Sparklist
6 st Hakitainer
1 st Transporthäck
48 st Fotlistlås
______
Bruksskick - Ställningen är flera år gammal och slitage finns. Nypris har uppgivits till ca 150 000 exkl moms.
Objekten hämtas i samråd med handläggare och finns söder om Enköping. I närheten av Enköpings-Näs Kyrka.