Skåpbil MERCEDES-BENZ 315 CDI.
Säljes som repobjekt pga av dåliga bromsar samt osäker funktion på fordonet.
Årsmodell: 2007.
Registreringsnummer: ONC543.
Mil: 24106, enligt mätaren.
Senast godkända besiktning: 2018-08-30.
Slitna däck på stålfälgar, cirka 30% kvarstår av mönsterdjupet. Blandade kompott av sommar och vinterdäck.
Motorvärmare.
Skåp med öppningsbar bak samt två stycken gångdörrar.
Bakgavellyften är trasig / saknar olja, ej felsökt.
Båda hörnen på skåpet fram är lagat, se bilder.
Dåliga bromsar fram.
Bilen är uppstartad, endast enklare funktionstestad.
Förekommer skador, repor och rost.
Se bilder.