3 st dörrar med måtten 73*240cm
Skjutdörr Lumi Trendline har en enkel konstruktion och en nätt utformad stålprofil på 26 mm. Finns med profil/ramfärg arktiskt silver, vit och ek. Takskenan i Profilen/ramens färg och golvskena i silver (för ekram golvskena i brons).
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren.
Dessa produkter är en blandning av helt nya produkter, visnings/skyltexemplar, demoprodukter, returvaror samt enstaka emballage- och transportskadade objekt.
Repor och skador kan förekomma! Alla produkter är ej uppackade för fotografering och kan således ej garanteras skick. Objekten säljs i befintligt skick och omfattas EJ av garanti!