Helautomatisk espressomaskin 60 cm Neff C17KS61N0 - skyltexemplar
Kapacitet bönbehållare: 500 gram.
Kapacitet vattenbehållare :2,4 L.
Djup: 377 mm.
Höjd: 455 mm.
Bredd: 596 mm.
Nischmått (H x B x D): 449 x 558 x 356 mm.
Bruttovikt: 22,4 kg.
Nettovikt:19,786 kg.
Rekommenderat butikspris inklusive moms: 33490 kr.
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är skyltexemplar hos kökstillverkare.
Repor och skador kan förekomma! Objekten säljs i befintligt skick.
Produktblad