Helintegrerad kompaktdiskmaskin 60 cm AEG F55210VI0 - skyltexemplar
Plats för 6 kuvert.
Bredd: 550 mm.
Djup: 500 mm.
Höjd: 438 mm.
Vikt: 27.5 kg.
Mörk träfront medföljer. Byts till passande kök.
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är skyltexemplar hos kökstillverkare.
Repor och skador kan förekomma! Objekten säljs i befintligt skick.