Bänkfläkt 52 cm Siemens IQ700 LF16VA570 - ny i kartong
För montering i köksbänk.
Bredd: 100 mm.
Djup: 520 mm.
Energiklass: A+.
Ligger i originalkartong, kan ha varit uppsatt som skyltexemplar.
Rekommenderat butikspris inklusive moms: 22990 kr.
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är skyltexemplar hos kökstillverkare.
Repor och skador kan förekomma! Objekten säljs i befintligt skick.
Produktblad