Integrerad rostfri lådkyl 80 cm Norcool Drawer Fridge - skyltexemplar
Volym: 104 liter.
Bredd: 795 mm.
Djup: 565 mm.
Höjd: 820–870 mm.
Energiklass: A+.
2+1 lådor.
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är skyltexemplar hos kökstillverkare.
Repor och skador kan förekomma! Objekten säljs i befintligt skick.
Produktblad