Frihängande kolfilterfläkt 80 cm Elica Seashell White matt - skyltexemplar.
Saknar fjärrkontroll.
Bredd: 800 mm.
Höjd: 350 mm.
Totalhöjd: 570 - 1560 mm.
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är skyltexemplar hos kökstillverkare.
Repor och skador kan förekomma! Objekten säljs i befintligt skick.