Auktionen avslutas

Torsdag, 2020-03-26 13:55

Auktionen avslutad

Har du några frågor om objektet?

Lars Nilsson

snöblad svängbart

  • 640787
  • 67391 Charlottenberg
  • Sverige
Info Frakt Visning Utlämning Auktionstyp

Rejält snöblad för bakmontering i trepunktlyften.

Manuellt svänbart

Utbytbart slitstål

Bredd slitstål 250 cm

Bomlängd 150 cm.

Normalt slitage utan större visuella skador.

Säljs för dödsbo varför reklamationer ej kan beaktas på detta objekt.

Leveransort Charlottenberg i Värmland

Hjälp med transport kan fås på köparens bekostnad.

  • Buden är bindande och serviceavgiften debiteras på alla objekt. Objektet säljes i befintligt skick och är endast enklare beskrivet, EJ TESTAT av auktionsfirman om inget annat sägs i objektsbeskrivningen. Objektsbeskrivningen är framtagen efter bästa möjliga förmåga men är ej bindande i detalj.
    OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Frakt ej möjlig på detta objekt

Ingen visning kontakta handläggare

Efter överenskommelse

  • Med anledning av Coronaviruset vill vi understryka att man fortfarande är ansvarig över att ens inropade objekt hämtas upp på utsatt tid även om man inte själv kan komma.

    Betalning skall vara oss tillhanda innan utlämning kan ske så betala i god tid (minst 1-2 bankdagar innan utlämning). Betalningskvittens från bank och fakturauppgifter skall medtagas vid utlämningstillfället.
    Köparen skall själv på utsatt tid ombesörja hämtning, ev. nedmontering / emballering av objektet.

Avveckling

Ett bolag ska lägga ner en del av sin verksamhet och behöver då hjälp med att tömma lokaler och sälja av utrustning de inte längre behöver. Detta skiljer sig från en konkursförsäljning då det är en frivillig försäljning.