Auktionen avslutas

Torsdag, 2020-11-19 12:04

Auktionen avslutad

Lägg till i kalender
Lägg till i Google Kalender Lägg till i Apple Kalender Lägg till i Outlook

Du kan här lägga in en påminnelse i din kalender innan auktionen avslutas

Har du något du vill sälja
 

Hos oss är det
 

Snabbt - Enkelt - Smidigt

SÄLJ MED PS

Mppt regulator husbil/ husvagn/ båt

  • 649389
  • 35245 Växjö

En hållbar handling

Klimatavtrycket för ett motsvarande nyproducerat objekt är ca 22kg CO2 . Som jämförelse släpper hushållen i Sverige ut ungefär 7000kg per person årligen. Klicka här för att läsa mer

Info Frakt Visning Utlämning Auktionstyp

10A regulator för användning i husbil/ husvagn/ båt.

Regulatorn är utrustad med en inbyggd display där man kan följa status på laddningen och läsa av all data (volt och ampere).
Med hjälp av regulatorns USB-uttag kan man ladda mobilen, surfplatta, ficklampa, power-bank, högtalare, kamera och mycket mer som har en USB anslutning.

Storlek: 189*96*53 mm

Vikt: 480g

Regulatorn passar till solceller med högst 45V/ 130W.

Viktig info

Buden är bindande och serviceavgiften debiteras på alla objekt. Eventuella avvikelser från likvärdiga begagnade varor beskrivs under sektionen Anmärkningar i beskrivningen på objektet och därmed ansvarar inte PS för avvikelsen.
Objektet är EJ TESTAT av auktionsfirman om inget annat sägs i objektsbeskrivningen. Objektsbeskrivningen är framtagen efter bästa möjliga förmåga men är ej bindande i detalj.
OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Fri Frakt inom Sverige!
Önskas transporthjälp (endast inom Sverige), skicka ett mail till mathias.kristoffersson@ps.se där du anger objektsnummer, leveransadress och ditt användarnamn i god tid före utlämningsdagen.

Viktig info

Betalning skall vara oss tillhanda innan utlämning kan ske så betala i god tid. Betalningskvittens från bank och fakturauppgifter skall medtagas vid utlämningstillfället. 
Köparen skall själv på utsatt tid ombesörja hämtning, lastning, ev. nedmontering / emballering av objektet.

OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Avyttring

Avyttring innebär att en uppdragsgivare har gods de önskar sälja. Det kan t ex vara ett förråd/lager som behövs tömmas, eller att bolaget har strukturerat om och inte behöver kontorsplatser/utrustning/mm längre. Detta skiljer sig från en konkursförsäljning då det är en frivillig försäljning.