Fabrikat: SMEG
Modell: S3F092P
Volym: 94 liter
Infrysningskapacitet: 16 kg/dygn
Lagringstid vid strömavbrott: 20 h
Ljudnivå: 36 dB
Energiförbrukning: 197 kWh/år
Mått (BxHxD)
Bredd: 540 mm
Djup: 549 mm
Höjd: 873 mm
Rekommenderat butikspris inklusive moms: 7 995kr
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är en blandning av helt nya produkter, visnings/skyltexemplar, demoprodukter samt enstaka emballage- och transportskadade objekt.
Repor och skador kan förekomma! Alla produkter är ej uppackade för fotografering och kan således ej garanteras skick.