Fabrikat: SMEG
Modell:: PMO100
Mått (mm): D 500 x L 555 x h 355mm
Rekommenderat butikspris inklusive moms: 1 495kr
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är en blandning av helt nya produkter, visnings/skyltexemplar, demoprodukter samt enstaka emballage- och transportskadade objekt.
Repor och skador kan förekomma! Alla produkter är ej uppackade för fotografering och kan således ej garanteras skick.