Ford Mondeo Kombi från 2015
Invändigt är bilen i normalt bruksskick och utrustad med det mesta i form av utrustning samt har dragkrok.
Det finns stenskott och spricka i vindrutan. Utvändigt finns det repor och skav samt några inbuktning (Se bilder)
Displayen indikerar oljebyte/service. Bilen är endast enklare test körd, den startar lätt utan några problem och kändes och lät bra maskinellt.