City Buss VOLVO B7RLE.
Registreringsnummer: YHU095.
Årsmodell: 2007.
Mil: 69195 Enligt mätaren.
Senast man måste besikta bussen är: 2021-02-28 (Nu körförbud)
Styrdäck: 295/80R22.5, Cirka 80% kvarstår av mönsterdjupet.
Driv: 295/80R22.5, Cirka 80% kvarstår av mönsterdjupet.
38 sittplatser.
Öppningsbar dubbeldörr med ramp.
Kamerasystem.
Förvaringsutrymmen.
skador och repor förekommer.
Uppstartad och enklare testad av oss.
Se bilder.
Visning rekommenderas.