Ford Transit 350 2.0 TDCi Manuell ( 10461mil ) -2016.
Startar och går bra under enklare test.
Större spricka + stenskot i vindrutan, placerat i synfältet.
Eftermarknads backkamera, "flimmrar".
Bucklor och skav/repor finns runtom kaross.
Höger baklykta skadad, se bilder.