Volkswagen Polo 5-dörrars från 2001.
1.4 Manuell, 75hk.
Säljes som renoveringsobjekt eller bra reservdelsbil.
Se bilder för att bilda en uppfattning om skick.
Både in och utvändigt i OK kondition.
Okänt skick på motor, drivlina bromsar etc. Enligt uppgift ska bilen ha varit i fungerande skick när den ställdes undan, dock stått några år.
Vinterdäck i OK skick sitter på.
Sommarhjul saknas.
Mindre lackskador, repor, bucklor och rost förekommer.
Batteri saknas.