Auktionen avslutas

Torsdag, 2021-10-14 12:30

Auktionen avslutad

Lägg till i kalender
Lägg till i Google Kalender Lägg till i Apple Kalender Lägg till i Outlook

Du kan här lägga in en påminnelse i din kalender innan auktionen avslutas

Har du några frågor om objektet?

Mathias Kristoffersson

CFMOTO CF800-3 Tracker 800;U8, 2014, 19 hk

  • 736061
  • 35270 Växjö
  • Sverige
Info Frakt Visning Utlämning Auktionstyp

CF MOTO  i bra bruksskick repor och skav finns se bilder

Utrustning

4 x 4  ( hög och låg växel )

Tippbart flak

Vinsch med styrning i hytt

Plog och drag

Ljusramp på taket

Info

Längd  2980 mm

Bredd 1430 mm

Max last 250 kg

Totalvikt   810 kg

Dörr på förarsida borttagen men finns

Viktig info

Buden är bindande och serviceavgiften debiteras på alla objekt. Objektet säljes i befintligt skick och är endast enklare beskrivet, EJ TESTAT av auktionsfirman om inget annat sägs i objektsbeskrivningen. Objektsbeskrivningen är framtagen efter bästa möjliga förmåga men är ej bindande i detalj.
OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Frakt ej möjlig på detta objekt

Eke 36391 Braås, Sverige

Visning sker efter överenskommelse med handläggare

Eke 36391 Braås, Sverige

Utlämning sker efter överenskommelse med handläggare, dock senast 2 veckor efter auktionsavslut

Viktig info

Betalning skall vara oss tillhanda innan utlämning kan ske så betala i god tid. Betalningskvittens från bank och fakturauppgifter skall medtagas vid utlämningstillfället.
Köparen skall själv på utsatt tid ombesörja hämtning, ev. nedmontering / emballering av objektet.

Avyttring

Avyttring innebär att en uppdragsgivare har gods de önskar sälja. Det kan t ex vara ett förråd/lager som behövs tömmas, eller att bolaget har strukturerat om och inte behöver kontorsplatser/utrustning/mm längre. Detta skiljer sig från en konkursförsäljning då det är en frivillig försäljning.