Auktionen avslutas

Torsdag, 2022-11-17 13:38

Auktionen avslutad

Lägg till i kalender
Lägg till i Google Kalender Lägg till i Apple Kalender Lägg till i Outlook

Du kan här lägga in en påminnelse i din kalender innan auktionen avslutas

Har du något du vill sälja
 

Hos oss är det
 

Snabbt - Enkelt - Smidigt

SÄLJ MED PS

Arbetsmotorredskap John Deere Gator TE 4x2

  • 768220
  • 28391 Osby

En hållbar handling

Klimatavtrycket för ett motsvarande nyproducerat objekt är ca 1482kg CO2 . Som jämförelse släpper hushållen i Sverige ut ungefär 7000kg per person årligen. Klicka här för att läsa mer

Info Frakt Visning Utlämning Auktionstyp
Fabrikat John deere
Modell Gator TE 4x2
Drivmedel El
Skick på objekt Reparationsobjekt
Skick på objekt Reperationsobjekt

Arbetsmotorredskap John Deere Gator TE 4x2

Fabrikat: John Deere 

Modell: Gator TE4x2

Årsmodell: Okänd.

-Eldriven

-Elektriskt tippflak.

- Drag

. Vinsch fram, okänt skick

Mått och vikt:

Längd: ca 2756 mm

Bredd: ca 1525 mm

Vikt: ca 364 kg.

-  Höger däck bak nytt, se bild

Säljes som ett reparationsobjekt. 
Startar ej på grund av elfel enligt säljaren. 
 

Anmärkningar

Startar ej på grund av elfel, enligt säljaren.

Viktig info

Buden är bindande och serviceavgiften debiteras på alla objekt. Eventuella avvikelser från likvärdiga begagnade varor beskrivs under sektionen Anmärkningar i beskrivningen på objektet och därmed ansvarar inte PS för avvikelsen.
Objektet är EJ TESTAT av auktionsfirman om inget annat sägs i objektsbeskrivningen. Objektsbeskrivningen är framtagen efter bästa möjliga förmåga men är ej bindande i detalj.
OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Frakt ej möjlig på detta objekt

Viktig info

Betalning skall vara oss tillhanda innan utlämning kan ske så betala i god tid. Betalningskvittens från bank och fakturauppgifter skall medtagas vid utlämningstillfället. 
Köparen skall själv på utsatt tid ombesörja hämtning, lastning, ev. nedmontering / emballering av objektet.

OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Avyttring

Avyttring innebär att en uppdragsgivare har gods de önskar sälja. Det kan t ex vara ett förråd/lager som behövs tömmas, eller att bolaget har strukturerat om och inte behöver kontorsplatser/utrustning/mm längre. Detta skiljer sig från en konkursförsäljning då det är en frivillig försäljning.